0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
50 парчиња 5, 7х5, 7см Влакна Филтер Хартија Удобен Круг Облик Кафе Филтер Хартија Замена Кафе Тенџере Одлуки Додаток Погоден За Канцеларија Дома

50 парчиња 5, 7х5, 7см Влакна Филтер Хартија Удобен Круг Облик Кафе Филтер Хартија Замена Кафе Тенџере Одлуки Додаток Погоден

DEN 0.33
Достапно за нарачка

Залиха

●ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ●Изработени од висококвалитетна филтер-хартија за влакна, без флуоресценција и средства за белење, здрави и еколошки. +ПРЕДНОСТ нашата филтер-хартија за кафе може да го одржува кафето чисто и да помогне во правењето вкусно кафе. ●ЛЕСЕН за УПОТРЕБА + Филтрирајте ја фината пудра за кафе за да го направите вкусот на кафето повкусен. Филтер-хартијата не е лесна за гниење и е лесна за употреба. Да аплицирате за да бидете Без разлика дали сте дома или во канцеларија, можете да уживате во свежо ароматизирано кафе во секое време. `+ПРАКТИЧНО и ПРАКТИЧНО ќе може да се фрли по употреба, нема потреба да се исчисти филтерот, удобен и практичен. Функција : 1. Филтрирајте ја фината пудра за кафе за да го направите вкусот на кафето повкусен. Филтер-хартијата не е лесна за гниење и е лесна за употреба. 2. Нашата филтер-хартија за кафе може да го одржува кафето чисто и да помогне во правењето вкусно кафе. 3. Изработени од висококвалитетна филтер-хартија за влакна, без флуоресценција и средства за белење, здрави и еколошки. 4. Без разлика дали сте дома или во канцеларија, можете да уживате во свежо ароматизирано кафе во секое време. 5. Можете да фрлите по употреба, нема потреба за чистење на филтерот, удобен и практичен. Спецификација : Тип На Ставка : Материјал За Филтер Хартија : Филтер За Влакна Боја На Хартија : како што е прикажано На сликата Големина На Производот : Прибл. 5.7х5, 7см / 2.2х2, 2во Тежина : Прибл.8г/0.3 Мл Пакет Листа : 50 х Филтер Хартија Забелешка : 1. Ве молиме дозволете 12во грешка поради рачно мерење. Ви благодариме за разбирањето. 2. Мониторите не се калибрирани исти, бојата на предметот прикажана на фотографиите може да покажува малку поинаква од вистинскиот објект. Ве молиме земете го вистинскиот како стандард.

Карактеристики на предлогот

Item Type:
Filter Paper
Material:
Fiber Filter Paper
Color:
As shown in the picture
Product Size:
Approx. 5.7x5.7cm / 2.2x2.2in
Weight:
Approx.8g/0.3oz
Package List:
50 x Filter Paper :
Note:
1. Please allow 12in error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :

Купувачи како што избираат