0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Поединечни точки на Velcro®, кука, 3/4 , црна за дома и канцеларија

Поединечни точки на Velcro®, кука, 3/4 , црна за дома и канцеларија

DEN 670.40
Достапно за нарачка

Залиха

Точки на кука и јамка се продаваат одделно. 1.028 точки по случај. Прикачете ги и пренасочете ги производите брзо и лесно со овој систем за прицврстување на кука и јамка. Земја на потекло : Соединетите држави. 3/4 инчи - кука - црна лента за велкро - индивидуални точки. Прикачете ги и пренасочете ги производите брзо и лесно со овој систем за прицврстување на кука и јамка. Точки на кука и јамка се продаваат одделно. 1.028 точки по случај.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат