0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Sawqf 40L Спортски Туристички Ранец Отворено Кампување Ранец Планинарски Ранец Планинарска Торба (Боја: Е, Големина

Sawqf 40L Спортски Туристички Ранец Отворено Кампување Ранец Планинарски Ранец Планинарска Торба (Боја: Е, Големина

DEN 2.67
Достапно за нарачка

Залиха

Висока јачина, издржлива и отпорна на абење. Грбот е дише и удобен за носење. Прилагодливи ремени за рамо и ремени за градите, странични ремени за компресија. Дизајн за Пешачење, кампување, пешачење, патување итн. Голем капацитет за задоволување на вашите потреби на отворено. Висока јачина, издржлива и отпорна на абење.Грбот е дише и удобен за носење.Прилагодливи ремени за рамо и ремени за градите, странични ремени за компресија.Дизајн за Пешачење, кампување, пешачење, патување итн.Голем капацитет за задоволување на вашите потреби на отворено.Пакетот Вклучува : 1* планинарски ранецвнимание : поради различни мерења, ве молиме прифатете грешка од 1-3 см; дозволете разумна разлика во бојата бидејќи различниот компјутерски екран може да прикажува различни бои.Погоден за патување на отворено и планинарење.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат