0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Ноктите Уметност Дизајн Пракса Мат: 2 парчиња Силиконски Ноктите Печат Плочи ноктите лак Боење Маникир Мат Ноктите Налепница Водич Печатење Трансфер Палета Ноктит

Ноктите Уметност Дизајн Пракса Мат: 2 парчиња Силиконски Ноктите Печат Плочи ноктите лак Боење Маникир Мат Ноктите Налепница

DEN 2.00
Достапно за нарачка

Залиха

Чувајте рамно на вашиот работен простор, или завиткано во омиленото снабдување со нокти или пукнатина. Силиконски добар дизајн текстура, слободно да се свитка, набори не ќе се шири, лесен за носење. Лакот може лесно да се отстрани со отстранувач на лак. Перење, водоотпорен,. Совршено дизајниран по големина, поставен на масата за лесен дизајн на уметност за нокти. Висококвалитетен силиконски материјал, не - лизгање,, супер флексибилна подлога за нокти. Опис печатење за боење На Ноктите специјална силиконска подлога, направете печатење во боја на ноктите поудобно. Лесен за носење, слободен за преклопување, удобен за чистење. Совршено дизајниран по големина, поставен на масата за лесен дизајн на уметност за нокти. Перење, водоотпорен,. Карактеристики-Материјал : Силикон-Боја : Како Што Е Прикажано-Големина : 28. 00Х21. 00Х0. 20см 11. 00Х8. 25Х0. 08 инчи.- Висококвалитетен силиконски материјал, не - лизгање,, супер флексибилна подлога за нокти.- Лакот може лесно да се отстрани со отстранувач на лак. Перење, водоотпорен,.- Совршено дизајниран по големина, поставен на масата за лесен дизајн на уметност за нокти.- Силиконска добра текстура на дизајнот, слободна за преклопување, наборите нема да се шират, лесни за носење.- Чувајте рамно на вашиот работен простор, или завиткано во омиленото снабдување со нокти или пукнатина. Пакет Вклучувајќи 2 х влошки за маникир.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат