0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Тоа Е Филмот Пенивајс Ид Јаже Значка Носителот со и 2 Гумени Шарм Приврзок

Тоа Е Филмот Пенивајс Ид Јаже Значка Носителот со и 2 Гумени Шарм Приврзок

DEN 2.00
Достапно за нарачка

Залиха

ОФИЦИЈАЛНО ГО ЛИЦЕНЦИРАШЕ PENNYWISE LANYARD : Bioworld е еден од најголемите дистрибутери на стоки од поп културата во светот!. СУПЕРИОРЕН КВАЛИТЕТ и МАТЕРИЈАЛИ : овој специфичен јаже е направен во нормален стил на ширина кој е совршен за употреба како клучен јаже, за конвенции, крстарења и други настани. На (прибл.) .Ширина од 75 инчи и 32 инчи кога се целосно поништени, тие се изградени за да ги издржат мачењата на одмори, екскурзии и секојдневно носење!. ДЕТАЛЕН ГУМЕН ШАРМ||РЕВЕРЗИБИЛЕН ДИЗАЈН : Прикачен е густ гумен приврзок со глава од 2 инчи. Самиот јаже има реверзибилен дизајн со едната страна со црвени балони и читање И вие Ќе Пловите, а другата има различни дизајни од Денар. ОТЦЕПЕНИ ЗАТВОРАЧИ на ЈАЖЕ : Карактеристики 1 пластична тока за ослободување на слајдови 3 " нагоре за брзо одвојување и 1 затворање на отцепување. *СЕКОГАШ внимавајте да не ги фатите вашите врвки во предмети со подвижен дел*. ИЗРАБОТЕНИ од СИЛНА ТКАЕНИНА : Овие врвки се изработени од исклучително силна Најлонска ткаенина која нема лесно да се искине или искине.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат