0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Спатула за печатач Buzika 3D, 3D Scraper за печатење, 3Д алатка за печатач 3D печатач 3Д печатач, шпатула за отстранување на смола од 3Д печатење

Спатула за печатач Buzika 3D, 3D Scraper за печатење, 3Д алатка за печатач 3D печатач 3Д печатач, шпатула за отстранување на

DEN 0.33
Достапно за нарачка

Залиха

【3Д шпатула за печатач】 е инцизивен, а рабовите се заоблени за да се заштитат налепниците и врелиот кревет. 【】 Не'рѓосувачки челик, целокупна топлина, висока цврстина, добра еластичност, силна и издржлива. 【Трајно】 и, обликување со инјектирање со една снимка како целина, издржливо. 【Добро удобно】 Рачката е изработена од мека гума, што е ергономска и удобна. 【Професионален дизајниран,】 Строга обработка, совршен натпревар со 3Д печатачот. 【3Д шпатула за печатач】 е инцизивен, а рабовите се заоблени за да се заштитат налепниците и врелиот кревет. 【】 Не'рѓосувачки челик, целокупна топлина, висока цврстина, добра еластичност, силна и издржлива. 【Трајно】 и, обликување со инјектирање со една снимка како целина, издржливо. 【Добро удобно】 Рачката е изработена од мека гума, што е ергономска и удобна. 【Професионален дизајниран,】 Строга обработка, совршен натпревар со 3Д печатачот. Карактеристики 【3Д шпатула за печатач】 е инцизивен, а рабовите се заоблени за да се заштитат налепниците и врелиот кревет. на мека гума, која е ергономска и удобна. 【Трајно】 и, обликување со инјектирање со една снимка како целина, издржливо. 【Професионално дизајнирано】 Строга обработка, совршен натпревар со 3Д печатачот. Пакуван со 1 x 3 D-стругалка за печатење.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат