0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Отворач на вратите на Индус, дигалка/лево, максимум H 24ft

Отворач на вратите на Индус, дигалка/лево, максимум H 24ft

DEN 0.67
Достапно за нарачка

Залиха

Цена за : секоја. Цена за : секоја. „Индустриски оператор на вратите, дигалка/лева рака, максимална висина на вратата 24 стапки, максимална ширина на вратата 22 стапки, мотор, тешка должност, мотор HP 1/2, напон 115, безбеден и лесен начин за ракување со мали тркалачки врати и решетки или Индустриски пресеци врати со висок или вертикален лифт.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат