0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
МЕЛЕГАН Паметни Вдлабнати Осветлување 6 Инчен ЛЕР Тенок Вдлабнати Светла 13W RGB + 2700K-6500K WiFi Стан &засилувач; Гласовна Контрола LED Retrofit Downlight Со Разводна Кутија Работа С?

МЕЛЕГАН Паметни Вдлабнати Осветлување 6 Инчен ЛЕР Тенок Вдлабнати Светла 13W RGB + 2700K-6500K WiFi Стан &засилувач; Гласовна

DEN 764.32
Достапно за нарачка

Залиха

[Паметна Контрола на Гласот, Ослободете Ги Рацете] : Компатибилен Со Алекса и Асистент На Гугл, Гласовна команда за вклучување и исклучување на овие вдлабнати светла, поставување бои или промена на осветленоста. [Контрола на АПЛИКАЦИЈА, Погодно] : Преземете ЈА АПЛИКАЦИЈАТА "Туја", користете ја апликацијата за безжична контрола. Брзата и стабилна безжична Wi Fi врска, овозможува контролирање на домашните светла дури и ако сте на патување или на канцеларија. ЗАБЕЛЕШКА : поддржете само 2.4 GHz Wi-fi. [Синхронизирајте Музика, Создавајќи Амбиент] : Вдлабнатото осветлување може автоматски да ја промени бојата на светлината со мелодијата и rамот на музиката во вашиот телефон.8 вградени сценарија за различни прилики, можете да НАПРАВИТЕ И своја сцена за осветлување.оваа функција е применлива само за АПЛИКАЦИЈАТА. [ Разновидност, Затемнувачко] : вдлабнатото светло на лер од 6 инчи поддржува топло бело и ладно бело од 2700К ДО 6500К, обезбедува 16 милиони бои за избор, а осветленоста од 1% -100% е прилагодлива.Можете да ја усогласите светлината со вашето расположение и да го персонализирате вашиот дом. [Широка Примена, Доверлива] : Дизајниран За монтирање на изолиран таван. Паметното вдлабнато осветлување првенствено се користи за кујна, дневна соба, спална соба, бања, работно место, заеднички простории итн. пријателски услуги на клиентите. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас за задоволителен одговор. 1> CCT : 2700k-6500k Температура На Бојата. 2> Осветленост Од 1% -100% Затемнување, Задоволување на потребите на различни простории. МЕЛЕГАН паметно вдлабнато светло со 16 милиони бои И 2700k-6500 K Ладно И Топло Бело Светло може да ви обезбеди различни опции за боја што одговараат на вашите потреби.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат