0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Аудио-Техника ATH-SQ1TWWH Слушалки за безжични уши, бели

Аудио-Техника ATH-SQ1TWWH Слушалки за безжични уши, бели

DEN 3.00
Достапно за нарачка

Залиха

Забелешка : Ако големината на советите за ушите не одговара на големината на ушните канали или слушалките не се носат правилно во ушите, можеби нема да ги добиете точните квалитети на звукот или перформансите на повикот. Променете ги советите за ушите на оние што се вклопуваат повеќе во увото. Едноставен и лесен за употреба. Слушалките автоматски се вклучуваат кога ќе се отстранат од случајот за брза употребливост (спарувањето е потребно при прва употреба). Кога слушалките се враќаат во случајот, тие се спуштаат и почнуваат да се полнат. Поддржува брз пар за удобна врска со уредите со Android (само еден уред со Android може да се спари со употреба на брз пар). Слушајте музика или остварувајте повици од една или од двете слушалки, кое и да е најдобро одговара на вашата околина за употреба. Контролата на сензорот за допир им овозможува на корисниците да свират или паузираат музика, да прескокнат помеѓу песните, да одговараат на повици и да ја прилагодат јачината на звукот без да го користат вашиот паметен телефон. Забелешка : Ако големината на советите за ушите не одговара на големината на ушните канали или слушалките не се носат правилно во ушите, можеби нема да ги добиете точните квалитети на звукот или перформансите на повикот. Променете ги советите за ушите на оние што се вклопуваат повеќе во увото. Едноставен и лесен за употреба. Слушалките автоматски се вклучуваат кога ќе се отстранат од случајот за брза употребливост (спарувањето е потребно при прва употреба). Кога слушалките се враќаат во случајот, тие се спуштаат и почнуваат да се полнат. Поддржува брз пар за удобна врска со уредите со Android (само еден уред со Android може да се спари со употреба на брз пар). Слушајте музика или остварувајте повици од една или од двете слушалки, кое и да е најдобро одговара на вашата околина за употреба. Контролата на сензорот за допир им овозможува на корисниците да свират или паузираат музика, да прескокнат помеѓу песните, да одговараат на повици и да ја прилагодат јачината на звукот без да го користат вашиот паметен телефон. Уживајте во музика, филмови, игри и многу повеќе со навистина безжичен аудио. Уникатен дизајн и бои за да одговараат на кој било стил. Поставувањето е едноставно со лесни за употреба функции и интуитивно работење. Лесниот, квадратен дизајн обезбедува нежно, удобно вклопување додека испорачува висококвалитетен аудио. Уживајте во практичноста на вистински безжичен аудио со овие лесни за употреба, забавни и стилски слушалки што одговараат на секој начин на живот.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат