0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Здрави Риболов Справи Кампување Мијалник Склопувачки Пренослив Кофа Патување Надворешен Контејнер За Складирање На Вода Со Рачка Миење На Стапалата Слив за Рибол

Здрави Риболов Справи Кампување Мијалник Склопувачки Пренослив Кофа Патување Надворешен Контејнер За Складирање На Вода Со Рачка

DEN 1291.20
Достапно за нарачка

Залиха

Нема потреба да ја инсталирате, само отворете ја и користете ја. Подарокот избран за вашите родители или пријатели е многу удобен и практичен. Преносливата бања за нозе, доколку сте уморни од излегување, натопете ги стапалата во топла вода е добар начин за опуштање. Преклопен за да заштедите простор и лесен за складирање. Кофата за перење стапала е многу погодна за кампување, на отворено и патување. Опис склопувачката када за натопување на стапалата е доволно голема за да одговара за сите возрасни или детски стапала. И тоа не е слив за стапала за натопување на стапалата, може да се користи и за миење лице, облека, раце, зеленчук и овошје, садови, носење вода или чување нешто внатре и на отворено. Подобрениот проширен ремен ви го олеснува носењето вода. Карактеристики-Боја : Морнарица - Материјал : Најлон крпа - Големина : 35. 00Х35. 00Х27. 00см 13. 76Х13. 76Х10. 61 инчи-кофата за перење стапала е многу погодна за кампување, на отворено и патување.- Подарокот избран за вашите родители или пријатели е многу удобен и практичен.- Преносливата бања за нозе, доколку сте уморни од излегување, натопете ги стапалата во топла вода е добар начин за опуштање.- Преклоплив за да заштедите простор и лесен за чување.- Нема потреба да ја инсталирате, само отворете ја и користете ја. Пакет Вклучувајќи 1pc x нога бања слив 1pc x торба за складирање.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат