0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Застрашувачки роботски часовници за череп музичка кутија гроздобер дрвена форма во форма на срцеви кутии играчки подароци украси

Застрашувачки роботски часовници за череп музичка кутија гроздобер дрвена форма во форма на срцеви кутии играчки подароци украси

DEN 393.44
Достапно за нарачка

Залиха

дрво. Направени во САД или увезени. ✿ направена од висококвалитетно дрво, нашите музички кутии се издржливи. Механизам за музички кутии со ветерници, само затегнете ја и олабавете ја пролетта за да свирите класична музика. ✿ Самата мини музичка кутија е доволно силна со висококвалитетно музичко движење внатре за да свири музика убаво и јасно. ✿ големина - 3,5 x 3,3 x .8 инчи. Преносен и лесен дизајн на мини музичката кутија може да се постави на дланката, мала торба, биро за спални соби и други места. ✿ Нашата музичка кутија има уникатен дизајн на модели што изгледа многу убаво. Погоден е за украсување на вашата работна маса, фустан и други места каде што е потребна оваа исклучителна музичка кутија. ✿ Нашата мала музичка кутија свири убава и јасна музика кога продолжувате да ја тресете рачката, што го прави совршен подарок за забава! Подарете го на пријател, сопружник, сакана, роднина, и тие ќе бидат многу среќни со оваа симпатична мала годишнина музичка кутија!. дрво. Направени во САД или увезени. ✿ направена од висококвалитетно дрво, нашите музички кутии се издржливи. Механизам за музички кутии со ветерници, само затегнете ја и олабавете ја пролетта за да свирите класична музика. ✿ Самата мини музичка кутија е доволно силна со висококвалитетно музичко движење внатре за да свири музика убаво и јасно. ✿ големина - 3,5 x 3,3 x .8 инчи. Преносен и лесен дизајн на мини музичката кутија може да се постави на дланката, мала торба, биро за спални соби и други места. ✿ Нашата музичка кутија има уникатен дизајн на модели што изгледа многу убаво. Погоден е за украсување на вашата работна маса, фустан и други места каде што е потребна оваа исклучителна музичка кутија. ✿ Нашата мала музичка кутија свири убава и јасна музика кога продолжувате да ја тресете рачката, што го прави совршен подарок за забава! Подарете го на пријател, сопружник, сакана, роднина, и тие ќе бидат многу среќни со оваа симпатична мала годишнина музичка кутија!. Ова е исклучителна дрвена музичка кутија. Ако сте уморни од музички кутии со рачни врски, оваа музичка кутија за часовници ќе ве изненади и ќе ве опушти! Одличен подарок за кој некој би можел да се надева. Покажете ја вашата loveубов кон вашите сакани девојки, жени, бебиња, ќерки, синови, татковци, мајки, пријатели со внимателни подароци на новогодишната, Божиќ, роденден, Денот на вineубените, годишнината! *Поради огромниот обем на пратки, патеките на музичката кутија се испорачуваат случајно.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат