0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Шарена цветен автомобил шофершајбна Сонце сенка Универзална фит автомобил пред шофершајбната Сончева заштита УВ Заштита Чувајте го вашето возило ладно за автомо?

Шарена цветен автомобил шофершајбна Сонце сенка Универзална фит автомобил пред шофершајбната Сончева заштита УВ Заштита Чувајте

DEN 527.84
Достапно за нарачка

Залиха

Со големина на вклопување со големина на CAR Sunshade : S-51x27.5in, 130x70cm. M-55x22.9in, 140x76cm. Видител на шофершајбната на автомобилот Сонце со високо квалитетен материјал : Користење на водоотпорна полиестерска ткаенина + меур алуминиумски филм. Блокови што ги оштетуваат УВ зраците. Спречете стареење, отпорни на топлина, да создадете најудобен и најладен ентериер на автомобилот. Сценарио за употреба на покритие на сончевата сенка : Совршено за повеќето предни шофершајбни од автомобили, автомобили, седан, вагон, комбе, SUV. Проверете ја големината на шофершајбната за да бидете сигурни дали одговара. Додатоци за сонце и инсталација на сонце : Доаѓа со 4 чаши за вшмукување (вклучувајќи две резервни чаши за вшмукување). Вшмукување чаши во копчето за петел (страната на вшмукување свртена кон предната страна), се рашири сонцето, лежеше рамно на шофершајбната, чашите за вшмукување на стаклото (Забелешка : Време на вшмукување за да го исцедите целиот воздух во чашите за вшмукување, доколку има Прашина или нечистотија на стаклото, за да се избришат чисти, чаши за вшмукување со ефект на вода е подобро). Чистење на сенка на сонце : Препорачано миење на рацете, ве молиме, не бели. Со големина на вклопување со големина на CAR Sunshade : S-51x27.5in, 130x70cm. M-55x22.9in, 140x76cm. Видител на шофершајбната на автомобилот Сонце со високо квалитетен материјал : Користење на водоотпорна полиестерска ткаенина + меур алуминиумски филм. Блокови што ги оштетуваат УВ зраците. Спречете стареење, отпорни на топлина, да создадете најудобен и најладен ентериер на автомобилот. Сценарио за употреба на покритие на сончевата сенка : Совршено за повеќето предни шофершајбни од автомобили, автомобили, седан, вагон, комбе, SUV. Проверете ја големината на шофершајбната за да бидете сигурни дали одговара. Додатоци за сонце и инсталација на сонце : Доаѓа со 4 чаши за вшмукување (вклучувајќи две резервни чаши за вшмукување). Вшмукување чаши во копчето за петел (страната на вшмукување свртена кон предната страна), се рашири сонцето, лежеше рамно на шофершајбната, чашите за вшмукување на стаклото (Забелешка : Време на вшмукување за да го исцедите целиот воздух во чашите за вшмукување, доколку има Прашина или нечистотија на стаклото, за да се избришат чисти, чаши за вшмукување со ефект на вода е подобро). Чистење на сенка на сонце : Препорачано миење на рацете, ве молиме, не бели. Сонцето на шофершајбната на автомобилот - блокираат УВ зраци заштитник на сонцето, сонце за да го задржите вашето возило ладно и да се оштети, лесна за употреба, одговара на шофершајбните со разни големини, вашиот ентериер на вашиот автомобил, кул, додека исто така додава стилски изглед.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат