0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
ВИДИЈА ВДС402А14900 Варидрил ВДС402А, Дијаметар од 14,9 мм, Агол На Сечење Од 140°, Десен Пресек, Десен Пресек, Конусна Точка, Карбид, Тиалн Слој

ВИДИЈА ВДС402А14900 Варидрил ВДС402А, Дијаметар од 14,9 мм, Агол На Сечење Од 140°, Десен Пресек, Десен Пресек, Конусна Точка,

DEN 4488.80
Достапно за нарачка

Залиха

Обезбедува висококвалитетни дупки низ повеќе материјали : челик, нерѓосувачки челик, леано железо, алуминиум и легури со висока температура. Директната усна за сечење го намалува чипсувањето на работ на сечење. Геометрија дизајнирана за сила и разноврсност. Висока самоцентрична способност. Одлична контрола на чипот и евакуација.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат