0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Цветна форма на мачки кревет и само-игра висина на глувчето за глувци за мачки за мачки или мали кучиња, дното против лизгање и отпорност

Цветна форма на мачки кревет и само-игра висина на глувчето за глувци за мачки за мачки или мали кучиња, дното против лизгање

DEN 521.28
Достапно за нарачка

Залиха

М : Дијаметар 55см, погоден за домашни миленици под 9 килограми. Мекиот и удобен материјал обезбедува удобна околина за спиење за домашни миленици. Ако има други прашања, секогаш можете да ме контактирате, среќен што ви служи да се забавувате со шопинг! ! !. Производи што содржат : 1 x Кревет за мачки 1 x само-играње на врата од врата и глувчето за играчки за глувци : Поради различниот екран на екранот и ефектот на светлината, вистинската боја на предметот може да биде малку поразлична од бојата прикажана на сликите. Бидејќи производот е во компресиран пакет, може да има грешка од 1-2 см во вистинската големина на мерењето. Минималистичкиот дизајн му овозможува на креветот за мачки лесно да се вклопи во ентериерот без да биде наметлив. Дополнителна удобност : Дизајнот на раб од страната на креветот за мачки ги прави миленичињата поудобни, обезбедувајќи му на вашето крзно милениче со удобно и удобно место за одмор и полнење. Големина : S : дијаметар 40см, погоден за миленичиња под 4 кг. Минималистичкиот дизајн му овозможува на креветот за мачки лесно да се вклопи во ентериерот без да биде наметлив. Не -лизгање на дното : Оксфордската крпа на дното на креветот за мачки помага да се обезбеди креветот за мачки на мазна површина, обезбедувајќи му на вашето домашно милениче дополнително чувство за безбедност и дозволувајќи им на вашата мачка и куче да уживаат во удобно време на спиење. Меки и удобен материјал, дозволувајќи им на домашните миленици да уживаат во спиењето повеќе. Не -лизгање на дното : Оксфордската крпа на дното на креветот за мачки помага да се обезбеди креветот за мачки на мазна површина, обезбедувајќи му на вашето домашно милениче дополнително чувство за безбедност и дозволувајќи им на вашата мачка и куче да уживаат во удобно време на спиење. Подготвување : Квалитетниот материјал на креветот за мачки го олеснува миењето и машината што може да се мие. Спецификации : Коллер : Светло сива, розова+бела, светло зелена+бела, светло зелена+светло розова Големина на производот : S : Дијаметар 40см, погоден за миленичиња под 4кг. Подготвување : Квалитетниот материјал на креветот за мачки го олеснува миењето и машината што може да се мие. Долниот дизајн против лизгање обезбедува безбедна и удобна околина за спиење за домашни миленици. Дополнителна удобност : Дизајнот на раб од страната на креветот за мачки ги прави миленичињата поудобни, обезбедувајќи му на вашето крзно милениче со удобно и удобно место за одмор и полнење. М : Дијаметар 55см, погоден за домашни миленици под 9 килограми. Висококвалитетен материјал : Внатрешноста на креветот за мачки е исполнето со памук со висока отровна состојба, а површината е изработена од арктичко руно. Карактеристики на производи за миленичиња : висока еластичност PP памук, меки и дише, дозволувајќи му на вашето домашно милениче лесно да спие. Мекиот и удобен материјал обезбедува удобна околина за спиење за домашни миленици.Висококвалитетен материјал : Внатрешноста на креветот за мачки е исполнето со памук со висока отровна состојба, а површината е изработена од арктичко руно. Големина : S : дијаметар 40см, погоден за миленичиња под 4 кг. Дизајнот во форма на цвет е совршен за вашето прекрасно милениче, а деталниот дизајн го прави вашето домашно милениче да се чувствува безбедно. М : Дијаметар 55см, погоден за домашни миленици под 9 килограми. Ве молиме, дозволете малку мерење на отстапување заради рачно мерење. Производи што содржат : кревет за мачки*1, играчка за висина од врата и глушец*1. Мекиот и удобен материјал е совршен за вашето домашно милениче.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат