0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
POOQLA LED буквите светла, сино светло знак за азбука, шарена DIY марки ноќно светло со топло бело LED, домашна забава роденденска свадба бар украс, сина буква и

POOQLA LED буквите светла, сино светло знак за азбука, шарена DIY марки ноќно светло со топло бело LED, домашна забава роденденска

DEN 1.67
Достапно за нарачка

Залиха

Шарени букви : Сино розово виолетова жолто портокалова црвена зелена азбука букви и и симболи обезбедуваат бесконечни можности за создавање. Напишете го секое име или фраза со овие прекрасни букви со азбука, како што е loveубовта кон свадбата или просторијата. Топло бело LED светло : Висококвалитетно издржливо LED светло, нема да се загрее по долга употреба. Различни бои на букви украсуваат различни прилики. Топлата бела ламба обезбедува топла атмосфера за вашите прослави. Декорација на табели и wallидови : Секоја буква дизајнирана со рамно дно, што може да се постави на масата стабилно за време на вашиот настан или прослава. Светлата со букви, исто така, можат да бидат обесени на wallsидовите со слот за клучеви. Димензија : висока 8,66 инчи, дебела 1,77 инчи, детална димензија на сликата. Потребни 2 батерии АА (не се вклучени), не треба да бидат вклучени во електричен излез, удобен за дневна употреба. Добијте неколку светла за да го украсите вашиот живот : Осветлете ги омилените зборови за посебна пригода, настан, Денот на вineубените, Ноќта на вештерките, Денот на благодарноста, Божиќ, забава, празник, емисии или декорација на домови. Исто така е добар подарок за вашите пријатели.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат