0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Тоалетна Четка За Држач За Силиконски Четки За Бања Алатка За Чистење Дома Четка За Чистење За Тоалет Додатоци За Бања Комплет Држач За Тоалетна Четка Додатоци За Т

Тоалетна Четка За Држач За Силиконски Четки За Бања Алатка За Чистење Дома Четка За Чистење За Тоалет Додатоци За Бања Комплет

DEN 198.40
Достапно за нарачка

Залиха

Хуманизирана рачка, погодна за рака, удобна за држење и лесна за употреба. Мека, чиста, мека, отпорна на абење, отстранување дамки, нелеплива и нема да ја оштети глазурата. Изглед во облик на јајце, стилски и удобен. Тоалет четка постави дизајн за удобен, чист и санитарен. Може да ви помогне поефикасно да го постигнете најдоброто чистење. Четката за тоалет заштедува простор, совршена за тоалет со ограничена просторија. Покрај тоа, исто така е погодно за вас да го исчистите подот под кутијата за четка за тоалет. Хуманизирана рачка, погодна за рака, удобна за држење и лесна за употреба. Мека, чиста, мека, отпорна на абење, отстранување дамки, нелеплива и нема да ја оштети глазурата. Изглед во облик на јајце, стилски и удобен. Тоалет четка постави дизајн за удобен, чист и санитарен. Може да ви помогне поефикасно да го постигнете најдоброто чистење. Четката за тоалет заштедува простор, совршена за тоалет со ограничена просторија. Покрај тоа, исто така е погодно за вас да го исчистите подот под кутијата за четка за тоалет. Добредојдовте во нашата продавница!Четката за тоалет прифаќа designономски дизајн на рачката, кој е лесен и удобен за држење и заштедува многу труд при чистење на тоалетот.Карактеристика : Хуманизирана рачка, погодна за рака, удобна за држење и лесна за употреба.Мека, чиста, мека, отпорна на абење, отстранување дамки, нелеплива и нема да ја оштети глазурата.Изглед во облик на јајце, стилски и удобен.Тоалет четка постави дизајн за удобен, чист и санитарен. Може да ви помогне поефикасно да го постигнете најдоброто чистење.Четката за тоалет заштедува простор, совршена за тоалет со ограничена просторија. Покрај тоа, исто така е погодно за вас да го исчистите подот под кутијата за четка за тоалет.Материјал : пластикабои : Сива, Црна големина : 12х9х43, 5цмвежина : 0,35 Кгпакет Вклучен : четка за Тоалет*1ноти : како што сите знаеме, различни компјутери прикажуваат различни бои,бојата на вистинскиот производ може да биде малку поинаква од сликата подолу.Забелешка : *поради разликата помеѓу различните монитори, сликите може да не ја одразуваат вистинската боја на предметот.* Споредете ги големините на деталите со вашите, ве молиме дозволете грешка од 1-3 см, поради рачно мерење . Ви благодариме за вашите сфаќања.Услуга по продажбата : ако имате какви било прашања, ве молиме испратете ни е-пошта, ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа и ќе ви го обезбедиме најдоброто решение.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат