0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Џенифер Џонс Клодет Колберт Ширли Темпл ЈСА Потпиша Со 11х18 Со Фото Автограм

Џенифер Џонс Клодет Колберт Ширли Темпл ЈСА Потпиша Со 11х18 Со Фото Автограм

DEN 4352.00
Достапно за нарачка

Залиха

СЕРТИФИЦИРАН ОД #1 АВТЕНТИКАТОР НА ТРЕТИ ЛИЦА И ЕДЕН ОД НАЈПРОДАВАНИТЕ ПОТПИСИ НА ИНТЕРНЕТ ЗА. СИТЕ ПРЕДМЕТИ ЦЕЛОСНО СЕРТИФИЦИРАНИ СО ХОЛОГРАМИ ОД ВОДЕЧКИТЕ АВТЕНТИКАТОРИ НА ТРЕТИОТ ДЕЛ. СЕКОГАШ ИСПРАЌААТ ИСТИОТ ДЕН ПЛАТЕНИ ОСИГУРЕНИКОТ. ЕДЕН ОД НАЈГОЛЕМИТЕ ИНВЕНТАРИ ВО ЛИЧНА СОПСТВЕНОСТ НЕ Е" КАПКА БРОД ,ОБЕЛЕЖИ " ОПЕРАЦИЈА СИТЕ ПРЕДМЕТИ ТУКА. ВО ТЕКОТ НА 25 ГОДИНИ НАЦИОНАЛНИТЕ КОЛЕКЦИОНЕРСКИ МАСА НОСИТЕЛОТ ПРЕБАРУВАЊЕ НА ИНТЕРНЕТ ЗА НАС. Има 3 Индивидуални Сертификати Убав Потпишан И Сертифициран JSA Автентичен Од Интернет #1 Продавач На Потпишани Колекционерски Предмети Како И Секогаш Испорачани Истиот Да.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат