0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Морето 10 Инчни Кутии За Торта Поставете Кутии За Торта Високи 10х10х5 Инчи Со Прозорец, Бели Кутии За Пекарски Торта со Табли За Колачи, Колачиња

Морето 10 Инчни Кутии За Торта Поставете Кутии За Торта Високи 10х10х5 Инчи Со Прозорец, Бели Кутии За Пекарски Торта со Табли

DEN 0.33
Достапно за нарачка

Залиха

? Супер-вредност поставена за споделување торта : 20 парчиња 10х10х5 кутии за торта и 20 парчиња 10-инчни чинии за торта. ? Професионален изглед : вашите дела за печење може да се прикажат преку јасниот прозорец на кутиите за торта. Кутијата за торта со прозорец ги прави вашите десерти да изгледаат професионално и извонредно, што го олеснува споделувањето колачи. ? Лесно се склопува : сите кутии за пекари се претходно преклопени, што го олеснува преклопувањето и склопувањето. Изработени од висококвалитетни картонски материјали, кутиите за торта се дебели и издржливи, доволно за да ги задоволат вашите потреби за печење. ? Дизајн на предно вчитување : тортата може да се лизне во кутијата за пекари однапред за да се заврши склопувањето на кутијата. ?Сигурна испорака на колачи : овие кутии за торта совршено се вклопуваат во таблите за торта, затоа не грижете се за тресењето на тортата во кутијата. Покрај тоа, кутиите може да се користат и за чизкејкови, слоевити колачи, пити, бисквити, чоколадни срца и јагоди покриени со чоколадо итн. Боја : Бела. Количина : 20 парчиња 10 инчни кутии за торта и 20 парчиња 10 Инчи Тркалезни Табли За Торта За свадби, тушеви за бебиња, Денот на Вљубените, роденденски забави, Божиќ и други прилики. Големина : 10х10х5инчи.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат