0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
ЦИК ИНДУСТРИИ 1819 ТИП НА БАЗА НА СВЕТИЛКИ: BA9S,МИНИ БАЈОНЕТ/BA9S, СВЕТИЛКА, БЛЕСКАВО, ОПСЕГ НА ПРОИЗВОДИ:- ,1.12 W, ПРОСЕЧЕН ВЕК НА СИЈАЛИЦАТА:2500H, 28V, MSCP: 0.34, НАПОН НА НАПОЈУВАЊ

ЦИК ИНДУСТРИИ 1819 ТИП НА БАЗА НА СВЕТИЛКИ: BA9S,МИНИ БАЈОНЕТ/BA9S, СВЕТИЛКА, БЛЕСКАВО, ОПСЕГ НА ПРОИЗВОДИ:- ,1.12 W, ПРОСЕЧЕН

DEN 182.24
Достапно за нарачка

Залиха

1.12 W. 28 V. ПРОСЕЧЕН ВЕК НА СИЈАЛИЦАТА : 2500 H. ГОЛЕМИНА НА СИЈАЛИЦАТА : Т-3 1/4. Блескаво. СВЕТИЛКА, БЛЕСКАВО, МИНИ БАЈОНЕТ/BA9 S, 28 V, 1.12 W; Напон На Напојување : 28 V; Тип На Основа На Светилка : BA9s; Големина На Сијалицата : T-3 1/4; MSCP : 0,34; Просечен Век На Сијалицата : 2500h; Опсег На Производи : -; Рејтинг На Моќност : 1.12 W Ro HS Во Согласност : Да.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат