0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Амо АМО-8505 1/48 Ав-8С Матадор Пластичен Модел

Амо АМО-8505 1/48 Ав-8С Матадор Пластичен Модел

DEN 207.84
Достапно за нарачка

Залиха

Потребно Е Собрание : Да. Овој пластичен модел бара лепила за склопување и сликање, алатки, бои итн. се продава одделно. 1/48 скала необоени пластични собранието комплет. Вклучени се 2 седишта за инјектирање. Издувната млазница може да се промени во агол. Влезот може да се отвори и затвори.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат