0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Boxwave Stylus торбичка компатибилна со Ruggtek RS 302 - Stylus Portapouch, носач на држачи за стилови преносен само -леплива за Ruggtek Rs 302 - Jet Black

Boxwave Stylus торбичка компатибилна со Ruggtek RS 302 - Stylus Portapouch, носач на држачи за стилови преносен само -леплива

DEN 127.20
Достапно за нарачка

Залиха

? [Преносен] Boxwave Stylus Pouch Компатибилен со Ruggtek Rs 302. Никогаш повеќе не губете го иглата! Сега можете да го донесете вашиот игла заедно со вашиот РС 302 во оваа корисна торбичка. ? [Лесен за употреба] Едноставно излупете ја поддршката и залепете го самолепливото ракав на која било чиста површина. Можете да го ставите на вашиот случај или самиот 302 РС! Тесниот, но еластичен ракав се протега така што ќе можете да го лизнете вашиот игла во безбедно и да се затегнете, така што ќе победи? ? [Тенок и елегантен] Со дебелина од само 2мм, Portapouch на стилот ќе остане надвор од вашиот пат додека го заштитува вашиот игла. ? [Софистицирано] направено и со еластична ткаенина и со модерна кожа за да се создаде овој елегантен ракав погоден за секоја пригода!. ? [Разновиден и универзален] компатибилен со кој било игла. Можете дури и да го користите како држач за пенкало. ? [Преносен] Boxwave Stylus Pouch Компатибилен со Ruggtek Rs 302. Никогаш повеќе не губете го иглата! Сега можете да го донесете вашиот игла заедно со вашиот РС 302 во оваа корисна торбичка. ? [Лесен за употреба] Едноставно излупете ја поддршката и залепете го самолепливото ракав на која било чиста површина. Можете да го ставите на вашиот случај или самиот 302 РС! Тесниот, но еластичен ракав се протега така што ќе можете да го лизнете вашиот игла во безбедно и да се затегнете, така што ќе победи? ? [Тенок и елегантен] Со дебелина од само 2мм, Portapouch на стилот ќе остане надвор од вашиот пат додека го заштитува вашиот игла. ? [Софистицирано] направено и со еластична ткаенина и со модерна кожа за да се создаде овој елегантен ракав погоден за секоја пригода!. ? [Разновиден и универзален] компатибилен со кој било игла. Можете дури и да го користите како држач за пенкало. Boxwave Stylus торбичка компатибилна со Ruggtek Rs 302. Сега, можете да имате безбедна и безбедна торбичка за да го чувате вашиот игла со Portapouch Stylush Stylus! Носете го вашиот стилус насекаде дискретно и безбедно заедно со вашиот Rs 302! Никогаш повеќе не губете го вашиот игла! Сега можете да го донесете вашиот игла заедно со вашиот РС 302 во оваа корисна торбичка. Едноставно излупете ја поддршката и залепете го самолепливиот ракав на која било чиста површина. Можете да го ставите на вашиот случај или самиот 302 РС! Тесниот, но еластичен ракав се протега така што ќе можете да го лизнете вашиот игла во безбедно и да се затегнете, така што ќе победи! Направено со еластична ткаенина и модерна кожа за да се создаде овој елегантен ракав погоден за секоја пригода! Компатибилен со кој било игла. Можете дури и да го користите како држач за пенкало.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат