0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Црвени Светки Јагода Овошје Железо На Лепенка Цртан Филм Значка Апликација Мотив Декоративна Облека Фустан Шапка Фармерки Чанти Чевли Костим

Црвени Светки Јагода Овошје Железо На Лепенка Цртан Филм Значка Апликација Мотив Декоративна Облека Фустан Шапка Фармерки Чанти

DEN 143.84
Достапно за нарачка

Залиха

Големина : 2,5/8Х2, 4/8 Инчи. Лепенката Изгледа Одлично Супер Симпатична И Квалитетна. Може да биде железо или зашиено на полиестерски/памучни ткаенини. на оваа лепенка не ставајте врело железо директно на лепенка, железо одвнатре кон надвор. ПРЕВОЗОТ ВО Светот Од Тајланд. Нормално, предметот ќе добие САД во рок од 11-21 работни дена од датумот на бродот. Секогаш е побрзо од проценетата Испорака. Ние произведуваме закрпи ВО АЗИЈА! Брза испорака! Одлична Услуга за клиенти!. Апликации и везени закрпи може да се користат за украсување чанти, фармерки, престилки, библиотечни чанти, секакви работи за деца, како пот кошули. само премногу идеали за именување. Со пегла можете веднаш да создадете нов изглед. Лесно е!. Ве молиме, потсетете се дека поради светлосни ефекти, поставки за осветленост/контраст на мониторот итн., може да има Некои Мали разлики во тонот на бојата на фотографијата на веб-страницата и вистинската ставка. се надевам дека можете да разберете, ќе бидете искрено ценети.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат