0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Мекгард 67200бк Црн М14 х 1.5 Конус Со Големина На Навој Седиште За Завртки За Завртки За Тркала За 5 Возила За Навртки

Мекгард 67200бк Црн М14 х 1.5 Конус Со Големина На Навој Седиште За Завртки За Завртки За Тркала За 5 Возила За Навртки

DEN 3.00
Достапно за нарачка

Залиха

Седиште Стил Конус Седиште Завртка; Конец Големина м14 х 1.5; Вкупна Должина 57.5 мм; Шестоаголна Големина 17мм; Вклучува 16 Навртки Завртки-4 Тркала Брави - 1 Клуч & 1 Клуч Торбичка. Завртки за тркала со конусни седишта за употреба со челични или алуминиумски тркала со заострено конусно седиште од 60 степени, Пловечкиот дизајн од 2 парчиња обезбедува оптимална безбедност и перформанси, ова штити од галење, помага да се спречат запленети или тешко отстранливи завртки за навртки и обезбедува прецизни тензии на вртежниот момент. Комплетот вклучува Завртки за Навртки, завртки за заклучување На Тркалата, уникатна алатка за клучеви, торбичка за Складирање и лична карта. Процесот на позлата на мекгард вклучува неколку слоеви никел и еден слој микропорозен хром кои произведуваат супериорна завршница додека штитат од ' рѓа. Секоја брава е преку-стврднат и кален. Произведени ВО САД за да ги исполнат или надминат стандардите НА ОЕМ. Ве молиме имајте предвид дека завртките за заклучување на тркалата и завртките за Навртки се производи специфични за апликацијата. Мора да ја потврдите соодветната опрема за вашето возило со користење на пронаоѓачот на делови или консултација со нашата веб-страница. Ве молиме прегледајте ги предвидените важни белешки за монтирање. Забележете го и типот на седење што го бараат вашите завртки за навртки тие можат да бидат или радиус, рамно или конусно седиште ова треба да го направи визуелно клиентот за да осигури правилно вклопување пред купувањето и инсталирањето заедно со правилната должина на стеблото и големината на конецот што одговара на вашите тековни завртки за навртки. Поради уникатните модели на клучеви, моделот прикажан на сликите ќе се разликува од моделот на бравите што ги добивате. Ако нарачувате повеќе комплети за заклучување, клучевите нема да се совпаѓаат. Клучевите на мекгард нема да одговараат НА ОЕМ бравите инсталирани од фабриката или застапништвото.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат