0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Лореал Париз Шминка Непогрешлива Целосна Облека Водоотпорен Мат Коректор, Кашмир

Лореал Париз Шминка Непогрешлива Целосна Облека Водоотпорен Мат Коректор, Кашмир

DEN 0.67
Достапно за нарачка

Залиха

Информациите подолу се само по пакет. Коректор за целосна Покриеност : Доживејте целосна покриеност и целосна облека за лице со беспрекорна мат завршница до 24 часа; оваа формула за повеќекратна употреба ги крие несовршеностите и ги покрива флеките додека се удвојува како производ за истакнување на контурата. Максимална Покриеност : нашиот екстра голем апликатор обезбедува максимална покриеност со еден удар за покривање на кругови под очите, лузни од акни и промена на бојата; Нашата водоотпорна, немрсна формула нема да се пренесе, избледи или снегулки. 25 Уникатни Нијанси : Изберете нијанса што најдобро одговара на тонот на вашата кожа за да ги скриете несовршеностите, одете 1-2 нијанси подлабоко во контурата и 1-2 нијанса посветла за истакнување и осветлување; оваа формула за целосна покриеност може да се користи и на телото. Сите Нешта Убавина : Чувајте ја вашата убавина складиште порибено со најдобрите; имаме различни производи кои ќе ви помогнат да постигнете каков било изглед - без разлика дали ви треба шминка за очи за убиствено мачкино око или шминка за лице за беспрекорен тен. Лореал Иновации : како најголем бренд за убавина во светот, имаме неспоредлива посветеност да ги комбинираме најновите технологии со највисок квалитет за врвна луксузна убавина.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат