0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Гроздобер Корпа За Складирање Черепи Склопувачка Корпа За Складирање Играчки Коцка Корпа За Перење Водоотпорна Расадник Со Рачки за Играчки Детски Детски Дом Пер?

Гроздобер Корпа За Складирање Черепи Склопувачка Корпа За Складирање Играчки Коцка Корпа За Перење Водоотпорна Расадник Со Рачки

DEN 3.33
Достапно за нарачка

Залиха

* * ГОЛЕМА ГОЛЕМИНА И ДЕКОРАТИВНА q : нашата големина на корпа за складирање е : 13x13x13 инчи, корпата за складирање со големи димензии може да собере многу видови предмети, играчки, облека, книги итн. Прекрасните отпечатоци од секоја страна и од дното ги прават одлични парчиња декор за вашиот дом. * * ПРЕМИУМ ВОДООТПОРЕН МАТЕРИЈАЛ● : Оваа корпа за складирање е изработена од 100% полиестер, ткаенината е изработена од сјајна фудбалска мрежа Оксфордска ткаенина, текстурата на ткаенината е сјајна, водоотпорна и лесна за бришење. Работ има засилено шиење, што не е лесно да се искине, деформира, силно и отпорно на абење и издржливо. * * Цврста СТРУКТУРА И преклоплива q : корпата за складирање што Може Да се Преклопи има вградена поддршка за прачка од стаклени влакна и не е лесно да се деформира. Рачките од двете страни да бидат преносливи, лесни за носење и лесни за закачување. Целата усвојува посебен дизајн на преклопување, кој лесно може да се преклопи и складира кога не се користи, заштедувајќи простор. * * ПОГОДЕН за СЕКОЈА ПРИГОДА : мултифункционалната корпа за складирање може да се користи за складирање играчки, облека, предмети за бебиња, книги итн. Може да се користи и за организирање и чување personal предмети, предмети за домаќинството, материјали за домашни миленици. Совршен за перење соба, детска соба, бања, кујна, училиште, канцеларија, дом и секое место на кое му треба складирање. * * ЛЕСНО ЗА ЧИСТЕЊЕ И ОДЛИЧНА УСЛУГА : оваа корпа за складирање е изработена од сјајна фудбалска мрежа Оксфордска ткаенина, која е водоотпорна и лесна за чистење, само избришете ја со влажна крпа или крпа. Ние сме посветени да им обезбедиме на нашите клиенти производи и услуги со највисок квалитет, доколку имате какви било прашања, слободно контактирајте не!. СПЕЦИФИКАЦИЈА : ГОЛЕМИНА : 13Х13Х13 ИНЧЕН МАТЕРИЈАЛ : 100% ПОЛИЕСТЕРСКО ПАКУВАЊЕ ВКЛУЧУВА : 1 х Печатење На Корпа за Складирање : ЕДНОСТРАНА функција за целосно печатење : - Корпите за складирање Со Голем капацитет можат да соберат различни предмети, како што се играчки, облека, книги, материјали за миленичиња и предмети за домаќинството. - Изработен од висококвалитетен материјал од ткаенина од оксфорд, издржлив и не е лесен за кинење. - Цврста структура, вградена поддршка за прачка од стаклени влакна, не е лесно да се деформира. - Рачките од двете страни се дизајнирани да бидат преносливи, лесни за носење и лесни за закачување. - Специјално дизајнирано целокупно складирање на преклопување, лесно се преклопува кога не се користи, заштедувајќи простор. - Лесно за чистење, сјајна фудбалска мрежа Оксфордска ткаенина,водоотпорна и лесна за бришење. - Секоја корпа за складирање доаѓа со уникатен принт, што ги прави одлични парчиња декор во вашиот дом, совршено го надополнува вашиот домашен стил. АПЛИКАЦИЈА : - Може да се користи за чување играчки, книги, облека, чорапи, материјали за бебиња, материјали за миленичиња, personal предмети, предмети за домаќинството, сарафани за автомобили и други коефициенти и краеви. - Погоден за возрасни, деца, бебиња, момчиња, девојчиња, тинејџери, миленичиња итн. - Совршен за детска соба, бања, канцеларија, дневна соба, кујна, спална соба, плакар, гардероба, полица за книги итн. - Исто така одлично како идеален роденденски подарок, божиќен подарок, празничен подарок за вашите деца, семејството и пријателите.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат