0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Декнудт С45ВИ3_40, 0х60, 0 Фото Рамки, Смола, Беж, 40 х 60 см

Декнудт С45ВИ3_40, 0х60, 0 Фото Рамки, Смола, Беж, 40 х 60 см

DEN 1224.00
Достапно за нарачка

Залиха

Фото рамки беж 40 х 60 см. Рамка за слика насликана во беж боја Со фина бела мрежа оваа рамка од смола има квалитетно стакло со нормална и нерефлектирачка страна и е совршена за создавање рустикална и топла атмосфера во вашиот дом.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат