0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Ново сечење на народеност умира, DIY -StrapBooking Artist Metal Cutting умира нови матрици за DIY -белешки за хартија за хартија занаетчиски занаетчиски занает забавен декорација Бож

Ново сечење на народеност умира, DIY -StrapBooking Artist Metal Cutting умира нови матрици за DIY -белешки за хартија за хартија

DEN 79.84
Достапно за нарачка

Залиха

Широко користете - тој е модерен, а современиот дизајн обезбедува флеш изглед. Совршено за белешка, правење картички, хартиени занаети, тематски покани, книги за џеб, декорација на албуми, рамка за фотографии, итн. (Само умира). Материјал - висококвалитетно тенок метал сечење умира направено од јаглероден челик. Боја : Сребрена. Високо детални и деликатни.ЕМБОСИНСКИ ПРИСТАПНИ ДЕБОСИНГ ДИЕ Алатки за сечење и втиснување умира за занаетчиски занаетчии Домашен импресионирање на прецизно сечење умира меморија умира од границата со границата со повод. Прави одлични матрици - совршени за создавање подарок Овој прекрасен дизајн е зачудувачки начин да ги импресионирате вашите најблиски, додавајќи прекрасно сложена карактеристика за да ги разубавите вашите проекти за занаетчиски хартија. Ова ќе биде совршено за картички кои слават опсег на прилики. Haveе имате совршен дизајн на умирање за да додадете во вашите ремек-дела занаетчиски хартија!. DIY рачна круна чипка втиснување - може да помогне во способноста на децата да развијат интелигенција и декорација на дневникот за домови за домашен декор, совршени кујнски алатки за DIY. Одлично за подарок - Совршен за белешка, хартиена картичка, втиснување, албум, DIY занает, Ect. Може да го споделите на вашиот пријател или на некој што ви се допаѓа. Широко користете - тој е модерен, а современиот дизајн обезбедува флеш изглед. Совршено за белешка, правење картички, хартиени занаети, тематски покани, книги за џеб, декорација на албуми, рамка за фотографии, итн. (Само умира). Материјал - висококвалитетно тенок метал сечење умира направено од јаглероден челик. Боја : Сребрена. Високо детални и деликатни.ЕМБОСИНСКИ ПРИСТАПНИ ДЕБОСИНГ ДИЕ Алатки за сечење и втиснување умира за занаетчиски занаетчии Домашен импресионирање на прецизно сечење умира меморија умира од границата со границата со повод. Прави одлични матрици - совршени за создавање подарок Овој прекрасен дизајн е зачудувачки начин да ги импресионирате вашите најблиски, додавајќи прекрасно сложена карактеристика за да ги разубавите вашите проекти за занаетчиски хартија. Ова ќе биде совршено за картички кои слават опсег на прилики. Haveе имате совршен дизајн на умирање за да додадете во вашите ремек-дела занаетчиски хартија!. DIY рачна круна чипка втиснување - може да помогне во способноста на децата да развијат интелигенција и декорација на дневникот за домови за домашен декор, совршени кујнски алатки за DIY. Одлично за подарок - Совршен за белешка, хартиена картичка, втиснување, албум, DIY занает, Ect. Може да го споделите на вашиот пријател или на некој што ви се допаѓа. DIY рачна круна чипка втиснување може да помогне во способноста на децата да развијат интелигенција и декорација на домашни дневници Домашен декор совршен кујнски DIY алатки. Феатура : Висока квалитетна квантност : 1 Set Color : Silver Material : Carbon Steel Shape : As Show Stype на сликата : Металното сечење умира матка : За DIY Scrap Booking Album Haper Card Photo Decorative Craft Package Вклучи : 1 сет метално сечење умира матнолекција : 1. Поради разликата во светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поразлична од сликите.2. Ве молиме, оставете разлики од 0,1-0,5 см поради рачното мерење.3. Внимание : Сите пакети вклучуваат само умирање, примерокот не е вклучен.4. Ви благодариме за вашето kindубезно разбирање на сите прашања што ги имате, не двоумете се да не контактирате. Ако ви се допаѓа нашиот производ, кликнете на Додај во количката за да го добиете.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат