0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Мастер Апарат Ах-751 Мастерфлук Топлински Вентилатор, 750 СТЕПЕНИ Ф, 120В

Мастер Апарат Ах-751 Мастерфлук Топлински Вентилатор, 750 СТЕПЕНИ Ф, 120В

DEN 6368.00
Достапно за нарачка

Залиха

Димензии : 12" Л х 6" В х 9 "Х. Основна Големина : 6 "х 6". Индукциски мотор. Производот има фреквенција од 60 Hz. Главниот проток се користи за свиткување пластика, суви материјали, делови и мастило, топлински материјали, монтирање преку подвижни линии и на машини и многу повеќе. Висок рејтинг на протокот на воздух-47 CFM на 2200 FPM.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат