0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
10GTEK 6 GHz SMA Кабел, RF1. 13, RP-SMA Женски На MMCX Машки, Директно На Прав Агол, 50-ohm, 0.3-m, Пакет од 2

10GTEK 6 GHz SMA Кабел, RF1. 13, RP-SMA Женски На MMCX Машки, Директно На Прав Агол, 50-ohm, 0.3-m, Пакет од 2

DEN 0.67
Достапно за нарачка

Залиха

Конектор1 : Rp-SMA Женски (Позлатен месинг), Конектор2 : Mmcx Машки(Позлатен месинг), одлична поврзаност, перформанси на преносот. Ниска загуба, ниска импеданса, широка применливост. Компатибилен Со Wi Fi Рутер, USB Адаптер, Безжична Ап Жариште, Безжична Мини PCIe Мрежна Картичка, IP Безбедносна Камера, Безжичен Видео Надзор Мониторинг, Fpv Беспилотни Летала Контролер, FPV Камера, Безжична Резервна Камера, Камера За Заден Поглед.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат