0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Машина За Зголемување На Градите Машина За Зголемување На Градите Зголемување На Градите Зголемување Масажер Жени Виме Масажер Машина [Цд Биг Бехер]

Машина За Зголемување На Градите Машина За Зголемување На Градите Зголемување На Градите Зголемување Масажер Жени Виме Масажер

DEN 1.67
Достапно за нарачка

Залиха

Принцип на вакуумска Адсорпција : го Користи принципот на вакуум за да ги нацрта локалните делови на body.It може да ви помогне да ги ископате меридијаните и да ги турнете градите нагоре и цврсто, давајќи му ефект на заоблени флуктуации. Материјал : Изработен од нетоксични СТОМАЧНИ МУСКУЛИ и силикон, физичко зголемување на градите, побезбедно за употреба.Карактеристика, придонесува за зголемување на градите и превентивни болести со тоа што на градите им дава електрична масажа. Безбедно И Без Враќање : овој уред се заснова на медицински принцип познат како раст предизвикан од напон.Постапката не произведува ткиво со лузни, нема стрии, нема асиметрија на градите и резултатите се трајни. Нега на градите И Елиминирање На Некои Проблеми Со Градите : Ефикасно Ги Активира Точките За Акупунктура На Дојка, Ја Зголемува Стапката На Бесплатно Собирање На Маснотии, Корисно За Активирање На Клетките На Виталноста На Градите, Детоксикација На Токсини, Покрај Зајакнување На Метаболизмот, Подобрување На Микроциркулацијата, Спречување На Хиперплазија на Дојката, Болка итн создадете здрава крива на градите, држете ги градите исправени и еластични. ИЗБЕРЕТЕ КОНТЕЈНЕРИ СО ДВЕ ГОЛЕМИНИ : дизајнот на пот на чашата цврсто се вклопува на градите и обезбедува пријатен контакт.Можете да изберете помеѓу големи и средни чаши за да одговараат на вашата големина. Својства : 1. Според принципот на вакуумска адсорпција за извршување на физичка акупунктура и меридијан багер и за промовирање на микроциркулацијата. 2. Создадете здрава крива на градите, држете ги градите исправени и еластични. 3. Го стимулира рамнотежата на градите, движењето на фокусот, ја зголемува содржината на градите, за подобрување на подобрувањето и проширувањето на жените на восхитувачки начин. 4. Дизајнот на силиконската уста на чашата цврсто се вклопува во градите за лесен контакт и можете да изберете помеѓу големи и средни чаши за да одговараат на вашата големина. 5. Погоден за сите типови кожа, подобрување на дисплазија на дојка, рамни гради, опуштени гради предизвикани од доење, деформирани гради итн. 6. Доаѓа со далечински управувач за поудобно работење.60 W силна моќ на вшмукување, очигледен ефект.Два режима за избор : апсорбира и десорбира и континуирано апсорбира. Спецификација : Тип На Ставка : Машина За Зголемување На Вакуумските Гради Материјал : Силиконски Предмет Боја : како што се прикажани сликите Опционална големина : средна чаша( ЧАША АБ), голема чаша (чаша ЦД) дијаметар НА ЧАШАТА АБ : прибл.12,5 см цд чаша уста дијаметар : прибл.Големина На Предметот од 13,5 см : Прибл.15 х 7 х 3,5 см напојување : USB полнење време На Полнење : прибл.4 часа секој Пат : 15 минути (стоп автоматски) време На Употреба : +2 часа Интензитет : 3 нивоа Режими : 2 режими Батерија : 3.7 V/1500 m Ah Тежина прибл. Вклучен Е Пакет од 750 гр : 2 чаши 1 * главна машина 1 * УСБ-кабел 1 * кабел За Поврзување 2 * силиконска јамка.

Карактеристики на предлогот

Item Type:
Vacuum Breast Enlargement Machine
Material:
silicone
Item Color:
As pictures shown
Optional size:
medium cup (AB cup), large cup (CD cup)
AB cup diameter:
approx.12.5 cm
CD Cup mouth diameter:
approx.13.5 cm
Item size:
Approx.15 x 7 x 3.5 cm
Power supply:
USB charging
Charging time:
approx.4 hours
Each time:
15 minutes (stop automatically)
Usage time:
≤2 hours
Intensity:
3 levels
Modes:
2 modes
Battery:
3.7 V/1500 mAh
Weight approx. 750 g :
Package included:
2 cups :
1 * main machine :
1 * USB cable :
1 * Connect cable :
2 * silicone loop :

Купувачи како што избираат