0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Нова Слика Затворена Торбичка, Транспарентна-60/кутија: Големина-2-1/4 Прирабница

Нова Слика Затворена Торбичка, Транспарентна-60/кутија: Големина-2-1/4 Прирабница

DEN 0.67
Достапно за нарачка

Залиха

Холистер. 610075115068. Холистер. Материјалот за торбичка за тивка облека им овозможува на луѓето со остомии да го живеат својот живот со удобност, доверба и дискреција. Интегриран АФ300 Филтер. Панелите за удобна облека обезбедуваат мека, крпа како покривка помеѓу торбичката и кожата. Безбедност и доверба постигнати со високо ефективен филтер за дезодорирање и вентилација изработен од гранули со активен јаглен. Безбедно ја држи торбичката до ремен со прикачени јазичиња за ремени. Мирис бариера шумолат слободен филм. Дводелните системи не доаѓаат со бариера.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат