0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Кул крпи од рикс рачни крпи лице за миење на телото меки меки мијалници со слатки печатени за кујна за кујна секојдневна употреба секојдневна употреба

Кул крпи од рикс рачни крпи лице за миење на телото меки меки мијалници со слатки печатени за кујна за кујна секојдневна употреба

DEN 2.33
Достапно за нарачка

Залиха

Суперфина влакна. Направени во САД или увезени. Големина - 13,8 "x 28,7". Материјал - Прилагодените печатени крпи се направени од микрофибер материјал кој е пријателски за кожата и издржлив. Лесно за чистење, машинско перење и останува меко по миењето и сушењето. Меки и удобни - мијалките за рачни крпи се направени од безбедни материјали, ослободени од штетни хемикалии и безбедни за вас и вашето семејство. Погоден за мажи, жени и други видови на луѓе, за секоја сезона. Разновидност - удобната крпа за бања не е одлична само за туширање и секојдневна употреба, туку и одлична за плажа, патување, кампување, пливање, ранец, салата, пешачење. Совети за перење - Прилагодените слатки и смешни крпи можат да се измиваат индивидуално и нежно во ладна вода и да се висат да се исушат во сенка или машина измиена во ладна вода на нежен циклус. Печатените крпи за крпи мијат крпи за бања за бања меркаат приближно 14x29inch и можат да се користат на места како што е хотелската салата за кујнски бањи.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат