0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Нараквица за тројно трескање на Универзитетот во Georgiaорџија

Нараквица за тројно трескање на Универзитетот во Georgiaорџија

DEN 799.20
Достапно за нарачка

Залиха

Официјално лиценциран сет на нараквица за кристално трескање. Три нараквици за месинг месинг со сребрена позлатена завршница и е-облога со три привлечност. Две тимски логоа и тимска боја Preciosa Crystal. Отворањето на решетката е 2 1/2 инчи во обем. Спакувано во торбичка за подароци од кожа и кутии за подароци. Официјално лиценциран сет на нараквица за кристално трескање. Три нараквици за месинг месинг со сребрена позлатена завршница и е-облога со три привлечност. Две тимски логоа и тимска боја Preciosa Crystal. Отворањето на решетката е 2 1/2 инчи во обем. Спакувано во торбичка за подароци од кожа и кутии за подароци. Нараквица за тројно трескање на Универзитетот во Georgiaорџија.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат