0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Magenergy Women'sенска магнетна нараквица, подароци за накит за жена мајка девојка ќерка на роденденски подароци

Magenergy Women'sенска магнетна нараквица, подароци за накит за жена мајка девојка ќерка на роденденски подароци

DEN 2.33
Достапно за нарачка

Залиха

[Најчист бакар на располагање]-Гарантираме дека нашата нараквица е чиста бакар. Тие се направени со употреба на техники кои создаваат многу удобна и издржлива нараквица за да уживате. [Нараквица со 16 мегнати] -Кокер нараквица има 16 парчиња 3500gauss ретки земјини магнети близу до зглобот. Одделно, тие имаат посебен ефект врз вас. [Лесно прилагодливо за да одговара на повеќето зглобови] -8.4inches долга прилагодена големина со алатка за отстранување на врски во пакетот, 27,7 g, широк 6,5 мм, совршен додаток и партнер на вашиот часовник за зглобот и друг накит на зглобот, ви дозволува да привлечете повеќе внимание од пријателите. [Специјални подароци за жени]-Овој бакарен накит за жени стил е класичен и безвременски, преполен со убава кутија е одличен подарок за мајка, девојка, сопруга на годишнина, роденден, празник, итн. [Гаранција за задоволство]-Обидете се магнетна нараквица за жени без ризик и почувствувајте ја разликата за себе! Ако од која било причина не сте целосно задоволни, можете да добиете брза, навремена наплата. Накитот Magenergy главно обезбедува исклучителен и висококвалитетен бакар, титаниум, титаниум челик, не'рѓосувачки челик и додатоци за кристали за мажи, жени и тинејџери. Нашата цел е да изградиме засолниште за накит. Можете да купите модерен и трендовски накит од нас за да додадете боја во вашиот живот. Можете да им ги дадете на роднини и пријатели или да се наградите.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат