0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Fanlide Vapor Canister Purge Valve F2GZ-9D289-A, компатибилен со 2015 2017 2017 2018 2019 Ford Edge

Fanlide Vapor Canister Purge Valve F2GZ-9D289-A, компатибилен со 2015 2017 2017 2018 2019 Ford Edge

DEN 1276.64
Достапно за нарачка

Залиха

【100% ново】 : Совршена замена за оригиналниот вентил за чистење на канистер за пареа (без метална заграда). 【Style OEM】 : Оригинални стандарди за перформанси и безбедност на опремата. 【Трајни материјали】 : Користење на висококвалитетни материјали, висока прецизност и добра сигурност, не е лесна за носење, силна отпорност на корозија и долг животен век. 【Број на дел за замена】 : F2 GZ-9 D289-A, F2 GZ9 D289 A. 【Компатибилност】 : Компатибилен со 2016 2015 2017 2018 2019 Ford Edge. Фанлид пареа канистер чист вентил компатибилен со 2015 2016 2017 2017 2018 2019 Ford Edge пакет вклучуваат : 1 x Canister Canister Purge Valve (без метална заграда) Состојба : 100% нова апликација : 2015 2016 2017 2018 2018 2019 Ford Edge 2.0 L Eco Boost. 2016 - 2018 Линколн Мккс. 2017 - 2020 Линколн МКЗ. 2019 - 2023 година Линколн Наутилус. Број на дел за замена : F2 GZ-9 D289-A, F2 GZ9 D289 A Функционалност : Овој вентил за чистење на канистер за пареа се вклопува и функционира како оригинална опрема за да се обезбеди соодветна функција на системот за испарување на испарувањето на вашето возило. Совети : Ова не е оригинален дел од OEM Auto. Ова е дел од задниот дел произведен од Fan Lide, сите производи тестирани за да одговараат на OEM производи, исто толку добро како и подобро од оригиналите, користете го VIN за да го добиете оригиналниот број на дел за да бидете сигурни дека ова е вистинскиот дел за вашето возило. Било какви прашања, ве молиме контактирајте со Fan Lide за повеќе детали. Ние ќе ви помогнеме да ги решите проблемите.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат