0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Светла За Магла за 2009-2012 Доџ Рам 1500 / 2010-2018 Овен 2500 3500 Возење Браник Светилки

Светла За Магла за 2009-2012 Доџ Рам 1500 / 2010-2018 Овен 2500 3500 Возење Браник Светилки

DEN 307.20
Достапно за нарачка

Залиха

●Компатибилен за 2009-2012 Доџ Рам 1500 / 2010-2018 Рам 2500 3500. Достапна и Одлична стока за подобрување на стилот на вашето возило и изнесете сосема поинаков изглед на вашиот автомобил. Зголемете ја видливоста за време на силен дожд, снег, густа магла и ноќно возење. ●Висококвалитетен● Неговата обвивка е изработена од висококвалитетен пластичен материјал, кој не само што е издржлив, туку и еколошки.Изграден според многу строги стандарди за контрола на квалитетот, така што има стабилни и одлични перформанси. ●Лесна Инсталација●само приклучете и играјте, обично трае околу 15 минути или помалку.Комплетните сет Светла за магла се дизајнирани едноставно да се приклучат во постојните жици без никакво сечење или дупчење. Фитмент : . "КВАЛИТЕТ ПРВО, НАЈДОБРА УСЛУГА".

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат