0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Ewparts Замена Sim Картичка Фиока Носителот Слот за iPhone xr Sim Картичка Фиока Црвена

Ewparts Замена Sim Картичка Фиока Носителот Слот за iPhone xr Sim Картичка Фиока Црвена

DEN 556.80
Достапно за нарачка

Залиха

①Сосема Ново 100% нова замена на фиоката за сим-картички за iphone xr. ●Со Водоотпорна Гумена Заптивка€замена sim фиока за IPHONE XR. ●Компатибилен СО IPHONE XR само qu2105 (Глобален пазар),A1984 (САД, Канада, Порторико, Американски Девствени Острови),А2107 (Кина),А2108 (Кина, Хонг Конг, Макао),А2106 (Јапонија). €Екстрал СИМ Алатката € заедно СО EWPARTS чистење крпа +исфрли игла. €Замена Sim Фиока ●најдобра замена за вашиот оштетен или не работи sim фиока слот за IPHONE XR. Што има во пакетот ? 1 * сим фиока за iphone XR 1 * исфрли пин 1 * EWPARTS чистење Фарбични Топли Совети : 1.Овие метални прстени се мали делови, ве молиме држете се подалеку од деца и деца ,благодарам ! 2.Контактирајте не ако имате какви било прашања со замена НА SIM-фиоката ewparts, ние ќе ви одговориме помалку од 24 часа и ќе ви понудиме 100% задоволство од купувањето.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат