0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Cowhilan Замена Целосна Куќиште Школка Случај Комплет Поправка Делови Компатибилен Со Xbox Јадро Безжичен Контролер, Со Капакот На Батеријата, Копчиња, Браници, Странич?

Cowhilan Замена Целосна Куќиште Школка Случај Комплет Поправка Делови Компатибилен Со Xbox Јадро Безжичен Контролер, Со Капакот

DEN 1.00
Достапно за нарачка

Залиха

Замена Целосна Куќиште Школка Во собата Комплетна Поправка Делови Компатибилен Со Xbox Серија X|S Безжичен Контролер. Сосема нови делови за замена, совршена замена на оштетена или неисправна обвивка, му даваат на вашиот контролер нов изглед. Прецизното сечење на школка совршено одговара на вашиот контролер, со силно запечатување и одлично чувство на рака, што ви овозможува лесен пристап до сите функционални локации. Потребна е техничка инсталација, а замената на школка и додатоци треба сами да ја расклопите. Не обезбедува никаква техничка поддршка и упатства. Целосните делови на обвивката за замена вклучуваат предни и задни школки, средна рамка, лево и десно шини, капак на батеријата, АБКСИ копчиња, копчиња за споделување, lb RB браник, палци итн. Спецификации : Сосема нова замена делови за поправка на целосна обвивка За куќиште Компатибилни со Xbox Core Безжичен Контролер, ве молиме потврдете го моделот компатибилен со контролорот. Заменете ја оштетената или неисправна обвивка и додатоци за да му дадете нов изглед на вашиот контролер. Пакетот Вклучува : 1 x Предна Обвивка, 1 x Долна Обвивка, 1 x Средна Рамка, 1 x Капак На Батеријата, 1 x Лево/Десно Странични Шини, 1 x LB RB Браник, 1 x-Baffle, 1 x RT LT Копчиња За Активирање, 1 x LT Rt Држач За Магнет, 1 x ABXY Копчиња, 1 x-Копче За Подлога, 1 x Копче За Лого, 1 x Копче За Синхронизација, 1 x 2 x Џојстик Капи, 1 x Батерија проводник пролет, 1 X-D-рампа проводник Прстен,1 x Диригент За Копчиња. Забелешка : внатрешно коло не се вклучени, само случајот на школка и замена делови.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат