0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
АТП Пионер Авто Транс Филтер Комплет-Б413

АТП Пионер Авто Транс Филтер Комплет-Б413

DEN 1.33
Достапно за нарачка

Залиха

Комплет За Филтер За Автоматски Менувач. Премиум филтер наведен на ое нивоа на филтрација и проток на течност. Обезбедува долговечност на преносот кога се заменува во редовни сервисни интервали. Вклучува Заптивка за Тава од 3-Та Рака со дупки за задржување што ги држат завртките на место за време на инсталацијата. Ексклузивниот материјал за заптивка отекува со првиот топлински циклус за да спречи протекување долгорочно. Комплет За Преноси на Хонда/Акура МПИЈА, М5да И М5ХА. Авто Транс Филтер Комплет.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат