0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Книпекс 70 11 110 Дијагонала Машина 4,33 со отворање пролет

Книпекс 70 11 110 Дијагонала Машина 4,33 со отворање пролет

DEN 1.33
Достапно за нарачка

Залиха

Прецизни рабови за сечење за мека и тврда жица. Висококвалитетен материјал и прецизна изработка за долг работен век. Сечење рабови дополнително Индукција Стврднат, сечење на работ цврстина Прибл. 62 ЧАСОТ. Прецизни рабови за сечење за мека и тврда жица. Висококвалитетен материјал и прецизна изработка за долг работен век. Сечење рабови дополнително индукција стврднат, сечење на работ цврстина прибл. 62 ЧАСОТ.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат