0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Бестлс 2021 Надградена Градинарска Столица И Комплет За Клекнување Вклучуваат 2 Во 1 Градинарско Седиште Комплет За Градинарство Со Тешка Градина &засилувач; Ракавиц

Бестлс 2021 Надградена Градинарска Столица И Комплет За Клекнување Вклучуваат 2 Во 1 Градинарско Седиште Комплет За Градинарство

DEN 2.33
Достапно за нарачка

Залиха

Надградена Верзија со Торбичка За Алат Што Може Да се Одвои - тешкиот градинарски клекнувач и седиштето со 2 торбички за бонуси доаѓа со прилагодлив појас што може да се поврзе со една од торбичките. Можете да ја закачите торбичката на страната на клекнувачот во вашата градина или да ја фиксирате на половината. Уникатниот и функционален дизајн ја олеснува работата на вашата градина. Цврсто и Издржливо седиште за клекнување во градината Бестлс е изработено од висококвалитетен челик кој е доволно издржлив и цврст за да собере до 330 килограми. Комплетен Комплет Градинарски Рачни Алатки-Комплетот Градинарски Алат БЕСТЛС содржи мистрија, трансплантатор, рачно гребло, култиватор, плевел, градинар, распрскувач, јаже за растенија, влогови во градината со пеперутки,етикета за ознаки на растенија, градинарски сејач, ракавици и торба за носење, за да ги задоволите сите ваши потреби за градинарство. Тешка алуминиумска легура-Изработена од тешка алуминиумска легура со висока цврстина. Нема потреба да се грижите за ' рѓосување и кршење при користење. Идеален за градинарски подароци-Безбедни, удобни и професионални градинарски алатки ќе му помогнат на градинарскиот живот непречено. УЖИВАЈТЕ ВО ГРАДИНАРСКИОТ ЖИВОТ со BESTHLS 2021 Надграден Комплет Градинарски Алат BESTHLS, совршен подарок за градинарство за градинари. Пакетот Вклучува : тешки градинарски колена и седиште € 1 - - - - Заштита на коленото и половината на градинарот . Отстранлива Голема Торбичка За Алат € 2 - - - Организирајте ги алатките додека работите во градината. Ремен ● 1 - - - Помогнете да ја прицврстите торбата со алат на половината. Ракавици € 2 пар - - - Една Ракавица со канџи, одлична за копање плевене сеење ѕиркање. Weeder ® 1 - - - ви Помага лесно да ги отстраните несаканите плевели. Пеперутка Градина Влоговите € 8 - - - Украсете градина, направи градина повеќе шарени. Ознака на растенијата Етикета € 20 - - - Пет бои одлично за обележување каков вид семе садите. Градинарски 1 - - - за сечење стебла и лесни гранки. Градинарски Сејач € 1 - - - Лесно да се одделат различните семиња на вистинското место. Растителни јажиња 1 - 98.4 инчен мултифункционален зелен пластичен пресврт жица со машина. Распрскувач ● 1 - - - Користете за нега на растенија, цвеќиња, градини и тревници. Трансплантатор ● 1 - - - Врежан водич за длабочина прави поконзистентно садење. Мистрија_ 1 - - - Користете за садење, пресадување, отстранување тврдоглави плевели, мешање почва и компост или ѓубриво за собирање. Рачно Гребло 1 - - - Одлично За вртење, губење или плевене почва. Култиватор € 1 - - - Користете За олабавување на спакуваната почва, гребење и измазнување на почвата во кревети и жардиниери. Организаторска Корпа € 1 - - - Лесна за носење на целата градинарска алатка што ви треба.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат