0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
GEINXURN Hex Вратило Дупка Видов Копач, 7/16-Инчен И 3/8 Инчен Дупка Видов Арбор со 3 парчиња Централна Вежба/2 ПАРЧИЊА Хексадецимален клуч/2 парчиња Пролет

GEINXURN Hex Вратило Дупка Видов Копач, 7/16-Инчен И 3/8 Инчен Дупка Видов Арбор со 3 парчиња Централна Вежба/2 ПАРЧИЊА Хексадецимален

DEN 239.84
Достапно за нарачка

Залиха

Quality Calliter®45 јаглероден челик за арбор, Челик Со голема брзина Црн оксид финиш за централна вежба. €Пилот Малку Агол●135° пилот вежба за дупчење во дрво и метал. ●Широки Апликации€тешки арбор со 1/4 во. пилот малку одговара на повеќето бренд 3/4 до 6 инчи дупка видов, компатибилен Со Dewalt, Bosch, milwaukee, Cle-Линија итн. ●Иглички За заклучување ● пилата за дупки е безбедно прицврстена со два иглички за заклучување, подобрувајќи ја стабилноста, безбедноста и спречувајќи прекумерно затегнување. ●Пакетот Вклучува 1x 1/4 во. хексадецимален шанк 3/8ин. арбор со 1/4 во. пилот малку, 1 X 3/8 во. хексадецимален шанк 7/16ин. арбор со 1/4 во. пилот бит, 1Х1/4ин. 1/4 во. пилот бит, 2х Хексадецимален Клуч, 2х Пролет. 1 Парче 3/8 во. hex shank 7/16 Инчен Дупка Видов Арбор со 1/4 Инчен HSS(М2) Централна Вежба. 1 Парче 1/4 во. хексадецимален шанк 3/8 Инчен Дупка Видов Арбор со 1/4 Инчен Хсс(М2) Централна Вежба. 1 Парче 1/4 Инчен Хсс(М2) Централна Вежба. Материјали : 45 јаглероден челик за арбор, челик со голема брзина (М2) и завршна обработка На Црн оксид за вежба. Тип На Стебло : Шестоаголник. Дијаметар на стеблото : 1/4во. и 3/8 во. Дупка Видов Арбор Дијаметар : 3/8 Инчи и 7/16 Инчи. Големина на дупчалка : 1/4 инчи. Применлива пила за дупки : 3/4 до 6 инчи пила за дупки.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат