0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Форни 71670 Дискови за пескарење, алуминиум оксид со 7/8-инчен арбор, 4-1/2-инчен, 80-рен, 3-пакет

Форни 71670 Дискови за пескарење, алуминиум оксид со 7/8-инчен арбор, 4-1/2-инчен, 80-рен, 3-пакет

DEN 2.33
Достапно за нарачка

Залиха

Производот е 3pk 4,5 "80g песок диск. Лесен за употреба. Производот е произведен во Кина. Одличен квалитет на алуминиумски оксид челик и мелење диск. Идеално за мелење на заварување, мешање, завршување, дебарирање и други апликации за општа намена. Може да се користи На повеќето типови челик, како и фиберглас и пластика. Користете специјално зрно со алуминиум оксид обложено со алуминиум оксид за сечење на дејствување и долг живот. Дискови за пескарење од типот 1. Производот е 3pk 4,5 "80g песок диск. Лесен за користење. Производот е произведен во Кина.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат