0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Бокбо Лупа Моќни Рачни Лупи, Преклопување 3,5 Пати 20 Преносни Hd Стари Читање Мали 10 Стакло Hd Зум Компактен И Пренослив Ротирачки Телескорозија Отпор

Бокбо Лупа Моќни Рачни Лупи, Преклопување 3,5 Пати 20 Преносни Hd Стари Читање Мали 10 Стакло Hd Зум Компактен И Пренослив Ротирачки

DEN 1024.00
Достапно за нарачка

Залиха

Материјал : Оптичка Леќа, Гребење, Абење. Овој Лупа Е Совршен За Секој кој Може Или Да Има Проблем Со Видот или Ако Сакате Само Поблизок Поглед На Нешто Што Го Читате или Правите. Нудејќи Висока Јасност За Набудување На Ситни Текстови, Делови и Детали, Лупата На Страницата Ви Помага Да Проучувате Мапи. Моќното Зголемување Им Овозможува На Стареењето На Очите да Видат Сложени Детали и Фини Отпечатоци со Неверојатна Јасност. Изработени со Нула, Отпорни На Кршење Јасни Оптички Леќи Дизајнирани За Постари Лица, Студенти, Професионалци, Луѓе со Низок Вид Ид Дегенерација. Ве молиме Прочитајте Го Производот Описно. Пред Да Купите, Ве Молиме Испратете Ми Е-Пошта Ако Имате Какви Било Прашања, Ви Благодарам100% Нови Производи.Име на производ : Лупа Тип На Лупа : Читање Лупа Тежина : 30gmangification : 3.5 XLight Извор : Природен Извор На Светлинаглавни Употреби : Читање, Одржување, Идентификација Итн.Овој Производ Продава Само Лупа, А Сликата Не Содржи Други Производи.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат