0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Ayecehi 12AWG SAE Продолжен Кабел, SAE Да SAE Соларни Водоотпорен Приклучок Страничен Порта, SAE Кабел Брзо Исклучување Поврзете Панел Монтирање Универзална Рамна Монтажа Кон?

Ayecehi 12AWG SAE Продолжен Кабел, SAE Да SAE Соларни Водоотпорен Приклучок Страничен Порта, SAE Кабел Брзо Исклучување Поврзете

DEN 1.33
Достапно за нарачка

Залиха

Должина : 20см.САЕ Машки ДА САЕ Машки Кабел. 2 завртки за Монтирање овозможуваат лесна инсталација на овој конектор за монтирање на рамна. Кабелот е изработен од тешка жица 12 WG. Многу дебели и издржливи. Широк Опсег На Примена во соларен панел, мотоцикл, мотори на тревникот, тракторска батерија,Моторни велосипеди За Тролање На Бродови, r, возила, САМОСТОЈНИ итн. Ние длабоко се грижиме за нашиот клиент за да бидете сигурни дека ќе го добиете токму она што го сакате. Ние сме тука за какви било прашања или коментари, затоа ве молиме слободно испратете ни порака. Спецификација на производот : Должина : 20см. Боја : Црна. Кабел : 12АГВ;САЕ Машки ДО САЕ Машки Кабел. Пакет Листа : 1 х Кабел. 2 х Завртки. 12wg Кабел подебели мерач жица. И Со Капаче За Прашина Повисок безбедносен фактор Опремен со четири завртки за самопреслушување од нерѓосувачки челик, Лесен За инсталирање Професионална техничка поддршка, бесплатен дизајн на технологија на проектот.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат