0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Микро Прекинувач ТЗ-7121 Направен Со Големи Сребрени Контакти, Основен Прекинувач

Микро Прекинувач ТЗ-7121 Направен Со Големи Сребрени Контакти, Основен Прекинувач

DEN 1.00
Достапно за нарачка

Залиха

Тип : Други. Тип На Ставка : Прекинувачи. Тип На Прекинувач : Микро Прекинувач. контакт форма : спдт. Опис на ставката : microswitch TZ - 7121 Граничен Прекинувач TZ Серија Спецификации : Оценки Номинален напон (V)|Неиндуктивно оптоварување (А)|Индуктивно оптоварување (А) Отпорно оптоварување|оптоварување На Светилка|Индуктивно оптоварување|оптоварување На Моторот NC|N|NC|NC|NC|NC|NC / NC / NC / NC / БРОЈ 125 WAC 250 WAC 480 WAC|10 10 3/3 2.5 1.5|1.5 1.25 .75|10 10 2.5|10 10 2.5|5 3 1.5|2.5 1.5 .75 8 ВДЦ 14 ВДЦ 30 ВДЦ 125 ВДЦ 250 ВДЦ|10 10 8 0.5 0.25|3 3 3 0.4 0.2|1.5 1.5 1.5 0.4 0.2|6 6 6 0.4 0.2|6 6 6 0.4 0.2|6 6 5 0.05 0.03|5 5 2.5 0.05 0.03 Спецификација На Ставка : Тип На Ставка : Прекинувачи Тип На Прекинувач : микро прекинувач контакт форма : спдт контакт материјал : контакти од сребрена легура Место На Потекло : Жеџијанг, Кина (Копно).

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат