0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
2 парчиња KW3A Микробранова Печка Врата Микро Прекинувач 125v/250V 16a Нормално Отворен Прекинувач J11 -

2 парчиња KW3A Микробранова Печка Врата Микро Прекинувач 125v/250V 16a Нормално Отворен Прекинувач J11 -

DEN 1449.60
Достапно за нарачка

Залиха

Боја : 2. Пакетот Вклучува : 2 парчиња Забелешка : ве Молиме, потсетете се дека поради светлосните ефекти и поставките за осветленост/контраст на мониторот итн., бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите. Ве молиме разберете. За компанијата усур е професионална прекугранична компанија за е-трговија со професионален персонал, професионални производи и брендови. испорака. Потекло : Континентална Кина. 2 парчиња KW3 A Микробранова Печка Врата Микро Прекинувач 125v/250 V 16a Нормално Отворен Прекинувач J11 Нов И висок квалитет Боја : Сив Материјал : Пластика Струја : 16avoltage : 125 V И 250 V10 A 30 VDC 40toperation сила : 0.75 ntemperature отпор : -10°~105°електрични живот : 5 E4 (50.000 ЦИКЛУСИ) Механички Живот : 1 Милион Циклуси РАБОТНА ТЕМПЕРАТУРА : 10t105 (-10°~105°)големина : 3x1, 6x1cm/1.18x0, 63x0, 39nchpackage ВКЛУЧУВА : 2 PCSNOTE : ВЕ МОЛИМЕ, ПОТСЕТЕТЕ СЕ дека поради светлосните ефекти И Поставките За осветленост/Контраст на мониторот итн., бојата на предметот може да биде малку поинаква од Сликите. Ве молиме разберете. За компанијата усур е професионална прекугранична компанија за е-трговија со професионален персонал, професионални производи и брендови.испорака специфики : Потекло : Континентална Кина.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат