0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Ветување Бебе Креветчето Мобилни Рака-Ѕид Монтирани Дрвени Мобилни Рака За Бебе Креветчето Мобилни, Бебе Мобилни Закачалка За Расадник Мобилни Телефони

Ветување Бебе Креветчето Мобилни Рака-Ѕид Монтирани Дрвени Мобилни Рака За Бебе Креветчето Мобилни, Бебе Мобилни Закачалка За

DEN 3.00
Достапно за нарачка

Залиха

ЗАБЕЛЕШКА-Мобилниот Не е вклучен! Само ѕидната рака е во пакетот. МОБИЛНАТА РАКА МОНТИРАНА НА ЅИД На ѕидот го прави погоден за сите креветчиња, може да се инсталира на која било висина за да се смести за вашето бебешко креветче. Безбедна и навртувана основа во САБОТА ефикасно го решава проблемот со можно лизгање на други слични производи, со што целосно ги елиминира можните скриени опасности,сите за одржување на вашето бебе останува безбедно. ЛЕСНО ЗА ИНСТАЛИРАЊЕ-мобилната рака за бебиња доаѓа со сите додатоци, лесно може да се фиксира на ѕидот со две завртки, чекорите за инсталација како што покажува видеото за инсталација. ПОДГОТВЕНИ ЗА ПОДАРОК ДАВАЊЕ-совршен подарок на бебето тушеви на член на вашето семејство или пријател. Погоден за секој сам или персонализиран мобилен кревет за бебиња.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат