0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Кбетос Удобна Мека Дневна Колекција На Бобинки Зимска Скијачка Широка Капа Унисекс Различни Стилови

Кбетос Удобна Мека Дневна Колекција На Бобинки Зимска Скијачка Широка Капа Унисекс Различни Стилови

DEN 175.84
Достапно за нарачка

Залиха

100% Акрилик. Машинско Перење. КБЕТОС Капи Од 2001 Година, Од Њујорк. Направено Со Висококвалитетна Термичка Акрилна Ткаенина. Различни Стилови / Бои За Избор. Одлично за Студени Зимски Активности. За Целата Наша Постава, Едноставно Пребарувајте "КБЕТОС" На Полето За Пребарување. Добредојдовте ВО кбетос, компанија за облека за глава која има за цел да одговара на секоја глава. Основана во 2001 година, ние се гордееме што обезбедуваме висококвалитетни капи по пристапни цени. Пораснавме од мала продавница ВО ЊУЈОРК за да бидеме присутни низ целата земја, но нашите вредности не се променија. Се надеваме дека ќе уживате во нашите производи колку што ги правевме.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат