0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Шишиња со топла Вода Со Покривка Сончоглед3 Вреќа Со Топла Вода За Ублажување На Болката, Спортски Повреди, Вреќа За Греење 2 Литри

Шишиња со топла Вода Со Покривка Сончоглед3 Вреќа Со Топла Вода За Ублажување На Болката, Спортски Повреди, Вреќа За Греење

DEN 1.00
Достапно за нарачка

Залиха

●Премиум Материјал●капаците за шишиња со топла вода користат двослојни кадифени ткаенини (95%полиестер+5%спандекс), што помага да се изолира топла вода, да се спречи изгорување на кожата и да се загреете околу 6 часа. ●Одлично Отпорно На Истекување ● шишето со топла вода е направено од ПВЦ, а капакот е направен од ПП. Дизајнот со широка уста лесно се полни со вода. Запечатеното капаче од шишето помага да се спречи истекување на вода. ●Големина М : 20*30см / 10*12ин (2Л). Забележете дека водата за полнење може да се наполни само со 2/3, а вреќата со топла вода може да се пере во машина. ①Топол Подарок Оваа симпатична/ладна вреќа со топла вода е одличен подарок за родителите, децата и пријателите на роденден, Денот на Мајката, Денот на Благодарноста, Божиќ и Нова година. €Повеќекратна Употреба Q вреќата со топла вода може да се користи за ублажување на болки во мускулите, стрес, мигрена, зглобови и менструација. Може да се користи и како вреќа со ладна вода за треска деца/мажи/жени или го намалува отокот на раната. "Спецификација : 1. Материјал : } Капак : Двослојни кадифени ткаенини (95% полиестер+5% спандекс). ● Шише со топла вода : пвц. ● Капа : ПП. 2. Пакет : ● 1 шише со топла вода+1 капак. 3. Големина : € S : 15.5*25cm / 6*10in (1 L). ● М : 20*30см / 10*12ин (2Л). 4. Дизајн : ● Отпорен На Истекување : Запечатеното капаче спречува разделување на топла вода. € Лесно за пополнување : широк дизајн на устата. 5. Повеќекратна Употреба : Тоа може да биде вреќа со ладна вода за треска деца/мажи/жени или го намалува отокот на раната. ① Загревање, ублажување на болки во мускулите, стрес, мигрена, зглобови и менструација. ● Одличен подарок за родители, деца и пријатели. 6. Совети } Машина За Перење. Водата за полнење може да се наполни само со 2/3. Ако имате какви било прашања во врска со вреќата со топла вода, ве молиме испратете ни е-пошта во секое време.".

Карактеристики на предлогот

1. Material:
♦ Cover:
Double-layer velvet fabrics (95%polyester+5%spandex).
♦ Hot water bottle:
PVC.
♦ Cap:
PP.
2. Package:
♦ 1 hot water bottle+1 cover.
3. Size:
♦ S:
15.5*25cm / 6*10in (1L).
♦ M:
20*30cm / 10*12in (2L).
4. Design::
♦ Leakproof:
Sealed cap prevent hot water splitting out.
♦ Easy to fill in:
Wide mouth design.
5. Multi-Use:
♦ It can be a cold water bag for fever children/men/women or reduces wound swelling.:
♦ Keeping warm, relieving muscle soreness, stress, migraine, joints and menstruation. ♦ A great gift for parents, children, and friends.:
6. Tips:
♦ Machine Washable. :
♦ Filling water can only be filled with 2/3.:
♦ If you have any questions about the hot water bag, please email us at any time. :

Купувачи како што избираат